ماسک‌ موی قبل حمام  چه فوایدی دارد؟

* ماسک های مو با توجه به ترکیبات سازنده می توانند ویژگی های مختلفی داشته باشند. ولی اغلب آن ها برای بهبود وضعیت زیبایی و سلامتی موها به کار می روند. این ماسک ها می توانند با ایجاد یک لایه محافظ بر روی ساقه مو از آن در برابر آسیب ها و آلودگی های محیطی محافظت نمایند. همچنین می توانند با گره گشایی از موها، شانه پذیری آن ها را بهبود دهند. استفاده از ماسک مو درخشش موها را باز گردانده و آن ها را براق و نرم و لطیف می کند. همچنین با تقویت ساقه های مو از شکننده شدن آن ها و به ویژه ایجاد موخوره پیشگیری می کنند. علاوه بر این موارد، یکی دیگر از اصلی ترین فواید ماسک موها، قدرت رطوبت رسانی آن ها می باشد. این ماسک ها با تامین رطوبت مورد نیاز مو از وز شدن آن ها جلوگیری می کنند.

.
.
باید خدمتتون اعلام کنم که ماسک موی مجموعه ما فاقد سولفات و‌پارابن هست و با پایه روغن گیاهی
.
.
* ماسک مو با پایه روغنی
این نوع از ماسک‌های مو زمانی مؤثر هستند که به جای ماسک‌‌موی آب‌رسان استفاده شوند. از ماسک‌هایی که پایه روغنی دارند برای حفظ رطوبت موها و مرطوب نگه داشتن آن‌ها در طولانی‌مدت استفاده می‌شود. روغن‌های موجود در این ماسک‌ها علاوه بر آب‌رسانی، موها را نیز تغذیه می‌کنند.
.
.
ماسک مو بدون سولفات و پارابن چیست و چه فوایدی دارد؟
پارابن یک خانواده از ترکیبات مواد نگهدارنده و پر کاربرد است که در بعضی از محصولات مانند شامپو، ماسک مو و نرم کننده وجود دارد. اما بهتر است تا به انتخاب محصولاتی مانند فاقد پارابن بپردازید تا از تحریک و التهابات پوستی جلوگیری کنید.
سولفات‌ها نیز ترکیباتی هستند که سبب خشکی موهای شما می‌گردند، زیرا روغن‌های طبیعی پوست و مو را از بین می‌برند و در نهایت منجر به تحریک پوست و یا گاها ریزش می‌شوند. همچنین استفاده طولانی مدت از این محصولات می‌تواند باعث بروز مشکل در ریه‌ها شود.
پس بهتر است تا با انتخاب یک ماسک مو بدون سولفات و پارابن از آسیب‌های احتمالی وارد بر موهایتان جلوگیری کرده و و احتیاجات و ملزومات موهایتان را فراهم کنید. ماسک موی بدون سولفات ویژگی‌های منحصر به‌ فرد و فواید بی‌شماری دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
* بازسازی‌ و ترمیم مو آسیب دیده و تغذیه آن
* تثبیت رنگ مو
* ایجاد لطافت، درخشندگی، انعطاف‌پذیری مو
* حفاظت از مو در برابر اشعه‌‌های نور خورشید
* جذب فولیکول‌های مو

خرید ماسک مو

logo